ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Цей веб-сайт (надалі цей/наш Сайт) є власністю і перебуває в управлінні компанії AkzoNobel Decorative Coatings B.V., яка спільно зі своїми афілійованими організаціями (надалі AkzoNobel, ми, наш, нас) бере на себе відповідальність із захисту і дотримання Вашої конфіденційності.

Ця Політика Конфіденційності встановлює основні положення, на підставі яких оброблятиметься будь-яка інформація, зібрана нами про Вас або надана нам Вами самостійно. Будь ласка, уважно ознайомтеся з цими положеннями для розуміння нашої позиції і методів відносно обробки Ваших персональних даних.

Використовуючи наш Сайт, ви погоджуєтеся на збирання і обробку Ваших персональних даних відповідно до положень цієї Політики Конфіденційності.

AkzoNobel є оператором усіх персональних даних, контролюючи їх збирання і обробку на цьому Сайті.

 

ІНФОРМАЦІЯ, ЯКУ МИ МОЖЕМО ЗІБРАТИ ПРО ВАС

Ми залишаємо за собою право збирати і обробляти такі дані про Вас:

Інформацію, яку Ви надаєте або ж раніше вказували на Сайті, включаючи використання будь-яких інтерактивних функцій. Це може включати (але не обмежуватися цим) інформацію, яку Ви вказували під час проходження реєстрації на нашому Сайті, підписуючись на наші сервісні послуги, реєструючись для участі в конференції, відправляючи або розміщуючи матеріали або ж запитуючи інформацію про додаткові послуги. Також ми можемо попросити Вас вказати персональні дані для участі в конкурсах або рекламних кампаніях, які ми проводимо або спонсуємо, а також коли Ви повідомляєте про проблему, пов'язану з роботою нашого Сайту.

У разі Вашого звернення до нас ми можемо зберегти це листування, а також інформацію, що міститься в ній.

Також ми можемо попросити Вас взяти участь в опитуваннях, які носять дослідницький характер, хоча Ви і не зобов'язані цього робити.

Подробиці Ваших відвідувань нашого Сайту, включаючи, окрім іншого, дані про трафік, місце розташування, інформацію у блогах або будь-які інші комунікаційні дані, чи необхідно це для нашого особистого обліку, чи для інших цілей, а також ресурси, до яких Ви маєте доступ.

 

IP АДРЕСИ

Ми можемо збирати інформацію про Ваш комп'ютер, включаючи, якщо це можливо, Вашу IP адресу, дані про операційну систему і тип браузеру для системного адміністрування, і передавати загальну інформацію нашим рекламодавцям. Це статистична інформація про особливості перегляду інформації і поведінку відвідувачів на нашому Сайті. Ця інформація не може бути використана для ідентифікації користувачів.

 

COOKIE-ФАЙЛИ

Будь ласка, ознайомтеся з політикою про Cookie-файли для розуміння того, як ми їх використовуємо.

 

БЕЗПЕКА

Уся інформація, яку Ви передаєте нам, зберігається на наших безпечних серверах. У разі коли ми повідомляємо Вам (чи Ви обираєте самостійно) пароль, що надає доступ до певних розділів Сайту, Ви відповідальні за конфіденційне зберігання цього пароля. Ми настійно просимо Вас нікому не повідомляти цей пароль.

Передача, зберігання і обробка персональних даних, зібраних на цьому Сайті, захищені за допомогою сучасних і стандартних технічних методів. На жаль, передача інформації через Інтернет не є абсолютно безпечною. Попри те, що ми постараємося зробити все від нас залежне, щоб захистити Ваші персональні дані, ми не можемо гарантувати безпеку даних, які Ви передаєте на Сайт. Будь-яка передача даних здійснюється Вами на власний ризик. Як тільки ми отримуємо Ваші дані, ми дотримуємося суворих правил із захисту і запобігання несанкціонованому доступу до Ваших даних.

 

ЯК МОЖЕ БУТИ ВИКОРИСТАНА ІНФОРМАЦІЯ

Ми можемо використовувати зібрану інформацію про Вас для:

  • забезпечення найбільш ефективного представлення інформації на нашому Сайті для Вас, а також для зручності відображення інформації на Вашому комп'ютері;

  • повідомлення Вас про проблеми і технічні питання, пов'язані з роботою Сайту;

  • надання Вам інформації про товари або послуги, які Ви просите, або які, на наш погляд, можуть зацікавити Вас, у тому випадку, коли Ви погоджуєтеся на отримання інформації для цих цілей. виконання наших зобов'язань, що виникають у результаті угод між Вами і нами;

  • для того, щоб Ви змогли користуватися інтерактивними функціями нашого сервісу, якщо Ви виявите таке бажання;

  • сповіщення Вас про зміни нашого сервісу.


Як глобальна організація ми можемо передавати зібрані дані за кордон через організації AkzoNobel по всьому світу.

Ми не розкриваємо інформацію рекламодавцям, якщо вона може бути використана для ідентифікації користувачів. Проте ми можемо передавати їм загальну інформацію про своїх користувачів. Це статистична інформація про особливості перегляду інформації і поведінку відвідувачів на нашому Сайті. Ця інформація не може бути використана для ідентифікації користувачів.

 

РОЗКРИТТЯ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Ми можемо розкривати Ваші персональні дані будь-якому члену нашої групи, а саме нашим дочірнім компаніям, головній холдинговій компанії та її дочірнім підприємствам.

Ми можемо розкривати персональні дані прямо або побічно третім особам:

У разі якщо ми залучаємо третіх осіб для розробки нашого Сайту і/або його технічної підтримки, і/або в рекламних/маркетингових цілях, і/або хостингу або інших видів технічного обслуговування.

Якщо ми продаємо або набуваємо будь-яку організацію або активи, ми можемо розкрити Ваші персональні дані потенційному продавцеві або покупцеві цього підприємства або активу.

Якщо нашу компанію або значну частину наших активів набуває третя особа, в цьому випадку персональні дані, які зберігаються у нас, у зв'язку з положеннями цієї Політики Конфіденційності будуть частиною активів, що передаються.

У разі якщо ми змушені розкрити Ваші персональні дані, дотримуючись правових зобов'язань, або відповідно до положень наших Правил Користування або інших угод, що набирають чинності; чи в цілях захисту наших прав, нашої власності і нашої безпеки, наших покупців або інших осіб. До цих дій відноситься обмін інформацією з іншими компаніями і організаціями в цілях запобігання шахрайству і зниженню ризику некредитоспроможності.ВАШІ ПРАВА

Ви маєте право вимагати, щоб ми не обробляли Ваші персональні дані для маркетингових цілей. Як правило, ми інформуємо Вас (перш ніж отримати Ваші персональні дані), чи збираємося ми використовувати Ваші персональні дані для таких цілей або, кожного разу, коли ми плануємо розкрити Ваші персональні дані третім особам для цих цілей, не пов'язаних з використанням Вами нашого Сайту. Ви також можете використати своє право для запобігання обробці даних за допомогою відміток у певних полях у формах для заповнення, які ми використовуємо для збирання Ваших даних. Ви також можете використати своє право, зв'язавшись з нами у будь-який час за електронною поштою: info.kyiv@akzonobel.com

 

САЙТИ ТРЕТІХ ОСІБ

Час від часу наш Сайт може містити посилання на інші веб-сайти / з інших веб-сайтів нашої партнерської мережі, рекламодавців і дочірніх підприємств. Якщо Ви проходитимете за посиланнями цих веб-сайтів, будь ласка, майте на увазі, що ці веб-сайти мають свою власну Політику Конфіденційності, і що ми не несемо будь-якої відповідальності або зобов'язань за положення цієї Політики. Будь ласка, уважно вивчіть положення Політики Конфіденційності на цих сайтах, перш ніж надавати персональні дані.

 

ДОСТУП ДО ІНФОРМАЦІЇ

Відповідно до цієї Політики Конфіденційності Ви маєте право знати, чи зберігаємо ми інформацію про Вас. Якщо це так, то Ви маєте право на доступ до цієї інформації, а також на запит виправлення даних, якщо вони некоректні. Ви також маєте право вимагати видалити або заблокувати Ваші персональні дані, якщо обробка будь-якої частини з них суперечить відповідному закону про захист особистих даних громадян.

 

ТЕРМІН ЗБЕРІГАННЯ ДАНИХ

Як правило, ми не зберігаємо дані, отримані на Сайті, довше, ніж це необхідно для досягнення цілей, для яких ці дані було зібрано, або ж довше встановленого законом терміну.

 

ЗМІНИ В НАШІЙ ПОЛІТИЦІ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Будь-які зміни, які ми можемо внести до цієї Політики Конфіденційності, будуть вказані на цій сторінці, а також, якщо це необхідно, будуть надіслані Вам на адресу електронної пошти.

 

КОНТАКТИ

Ми будемо ради Вашим запитанням, коментарям або проханням, пов'язаним з цією Політикою Конфіденційності. Ви можете зв'язатися з нами, надіславши листа на вказану адресу електронної пошти: info.kyiv@akzonobel.com Компанія AkzoNobel Decorative Coatings B.V. зареєстрована в Нідерландах за номером 28080245. Офіційна адреса правління компанії: Sassenheim, Rijksstraatweg 31, 2171 AJ, Нідерланди.

 

 

 

 

Отримання даних, зачекайте...