ПРО КОМПАНІЮ

Компанія АкзоНобель – найбільший світовий виробник фарб і деревозахисних засобів, що займає лідируючі позиції у галузі хімікатів спеціального призначення. Озирніться навколо – цілком імовірно, Ви побачите результат роботи АкзоНобель. Нашу продукцію можна знайти скрізь – від олімпійського комплексу Beijing Olympic у Пекіні і сіднейського мосту Sydney Harbor Bridge до, цілком можливо, Вашого сусіднього будинку. Можливо, Ви цього не усвідомлюєте, але щодня, куди б Ви не пішли, Ви бачите результат нашої роботи. Це відбувається тому, що дедалі більше людей віддають перевагу декоративним фарбам і деревозахисним покриттям АкзоНобель. Ми також випускаємо величезний асортимент хімікатів спеціального призначення, які присутні у складі сотень продуктів повсякденного використання.

PINOTEX – усе, що потрібно для захисту деревини!

Запропонована нами продукція для зовнішньої обробки, незалежно від того про який деревозахисний засіб йдеться, чи про лазур, чи про непрозору фарбу для дерев'яного будинку, має ширше охоплення, проникає глибше і зберігається довше. Наші продукти захищають від несприятливих впливів будь-якого роду, починаючи з грибних уражень і закінчуючи УФ-випромінюванням, і відрізняються здатністю самоочищення «Stay Clean». Куди б Ви не поїхали, Pinotex, швидше за все, вже випередив Вас.

Де б у світі Ви не зустріли Pinotex, Ви переконаєтеся в тому, що ця торговельна марка допомагає та надихає і любителів, і професіоналів досягати найкращих результатів.

Отримання даних, зачекайте...