hero image

ЗНЯТТЯ ВЕРХНЬОГО ШАРУ, МОРІННЯ, ФАРБУВАННЯ АБО ОЧИЩЕННЯ? РЕСТАВРАЦІЯ СТАРИХ МЕБЛІВ

Реставрація старих меблів

Дізнайтеся, як відновити старі меблі і вдихнути у них «нове життя»

Хочете дізнатися, як відновити старі меблі і вдихнути у них «нове життя»? Ви можете обрати рустикальний, скандинавський, богемний, гламурний, традиційний або сучасний дизайн, або навіть скомбінувати стилі, щоб досягти ефекту «вау»

Реставрація старих меблів: зняття верхнього шару

Якщо ви хочете підкреслити природну красу текстури при оновленні старих дерев'яних меблів, зніміть наявний фінішний шар лаку або шари фарби, щоб оголити натуральні волокна. Для цього вам знадобиться:

  • Засіб для зняття верхнього шару
  • Захисні рукавички і окуляри
  • Малярна кисть
  • Скребок
  • Дротяна мочалка
  • Вода з милом і губка


Після зняття верхнього шару, можливо, вам потрібно буде нанести на свіжу поверхню тонкий шар масла для забезпечення живлення і посилення насиченості тонів. Такий дизайн відмінно виглядатиме на дубових або горіхових стільницях, легендарному скандинавському стільці або навіть на приліжкових тумбочках.

Реставрація старих меблів: моріння

Якщо вас влаштовує малюнок і текстура ваших дерев'яних меблів, але ви хотіли б відновити або змінити їхній тон, то найбільш вдале рішення — це моріння.

Вам знадобиться:

- Наждачна шкірка

- Засіб для консервування деревини під моріння

- Морилка

Корисна порада: нанесіть морилку на невелику пробну ділянку ваших старих дерев'яних меблів в непомітному місці, щоб бути впевненим в успіху кінцевого результату.

Реставрація старих меблів: фарбування

Якщо ви хочете перефарбувати свої старі меблі, щоб вони гармоніювали з дизайном інтер'єру або служили помітним контрастом в приміщенні, прочитайте нашу покрокову інструкцію з фарбування меблів.

Вам знадобиться:

- Покривна плівка

- Вода з милом і губка

- Суха тканина

- Шпаклювання і клей

- Ґрунтовка

- Кисть і валик

- Наждачна шкірка

- Фарба і лак

Реставрація старих меблів: очищення

Якщо ваш старий предмет меблів ще «у строю» і просто потребує ретельного очищення, то у нас є ідеальна інструкція [Link to Woodcare article 7: How to clean wood in the home] для вас. Для відновлення первісного вигляду старих меблів достатньо води з милом, губки і сухої тканини.

Незалежно від застосованої методики — фарбування, моріння, зняття верхнього шару і ретельного очищення — ви захочете, щоб меблі сяяли щодня. Цього можна досягти шляхом періодичного полірування. Також доцільним видається щорічне промаслювання відкритих поверхонь для збереження текстури і підкреслення колірного багатства деревини.

img1
Отримання даних, зачекайте...