ШЛІФУВАННЯ ДЕРЕВ'ЯНОЇ ПІДЛОГИ — ПОВНИЙ ПЕРЕВІРОЧНИЙ СПИСОК І КЕРІВНИЦТВО


Шліфування дерев'яної підлоги                                                                                            

Шліфування дерев'яної підлоги може здатися трудомісткою операцією, проте наше керівництво допоможе вам досягти ідеальної гладкості.

Якщо ви щасливий володар натуральної дощатої підлоги і хочете привести його в парадний вигляд до приходу гостей, ми готові поділитися з вами професійними порадами з якісного шліфування деревини. Дотримуйтесь наших простих рекомендацій щодо шліфування шкіркою, і ви отримаєте бездоганну дощату підлогу.

Що потрібно для шліфування дерев'яної підлоги?

Ретельна підготовка - це запорука успішного шліфування підлоги, тому заздалегідь подбайте про все необхідне перед початком робіт.

Перевірочний список із шліфування дерев'яних підлог:

- Циліндровий шліфувальний верстат

- Шліфувальний верстат для обробки країв

- Шліфувальний верстат для обробки кутів

- Пилозахисна маска

- Захисні окуляри

- Протишумові вушні вкладиші

- Молоток та цвяхи

- Уайт

-спірит та губка

Підготовка до шліфування підлог

Спочатку приберіть всі кімнати, в яких планується проводити роботи з шліфування. Закрийте всі двері, щоб уникнути розповсюдження пилу по будинку і відкрийте вікна для забезпечення вентиляції. Переконайтеся, щоб з підлоги не стирчали цвяхи, при необхідності вбийте молотком. Також підбийте всі скрипучі мостини. Потім надягніть пилозахисну маску, захисні окуляри та протишумні вушні вкладиші - шліфування дерев'яної підлоги може створювати багато шуму та пилу, тому подбайте про свій захист.

Шліфування дерев'яної підлоги

Спочатку пройдіться циліндровим шліфувальним верстатом по довжині мостин в одному напрямку і назад, завжди слідуючи напрямку деревних волокон. Почніть з крупнозернистої наждакової шкірки і переходьте на шкірки дрібнішої зернистості після кожного кола шліфування. Кількість змін зернистості залежить від стану підлоги, проте зазвичай при шліфуванні дерев'яної підлоги достатньо трьох змін, тобто ви починаєте з наждачної шкурки зернистістю 30-50, потім переходите на 70-90 і завершуєте шкіркою зернистістю 120. Обробіть краї шліфувальним верстатом для обробки, а кути - шліфувальним верстатом для обробки кутів. Використовуйте наждачні шкурки такої ж зернистості, як і раніше, щоб виключити різнорідність якості. Також слід врахувати швидкість переміщення при шліфуванні - вона повинна бути постійною, як і тиск на підлогу. Тільки так можна досягти однорідної поверхні.

Завершення процесу шліфування деревини

Найскладніша частина шліфування деревини позаду! Тепер просто зберіть пилососом весь шліфувальний пил і протріть підлогу начисто губкою. Нанесіть шар уайт-спіриту та залиште сохнути на ніч. Вже зовсім скоро на вас чекає чудова дерев'яна підлога

Тепер настав час покривати підлогу лаком, воском або морилкою. Для отримання оптимальної якості обробки на шліфованій дерев'яній підлозі якомога швидше нанесіть вибраний продукт. Чим довше шліфована поверхня залишається непокритою, тим вища ймовірність появи дефектів або плям.

Кольори завантажуються, зачекайте…